Mamy na kogo liczyć!!! Na ratunek stołówki szkolnej! DZIĘKUJEMY Firma SE-DA KONCERT CHARYTATYWNY ANDRZEJKI PODZIĘKOWANIE KWIATY! ZABAWKI DO PRZEDSZKOLA KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI OZDOBY WIELKANOCNE PIASEK DO PIASKOWNICY MAKULATURA

PODZIĘKOWANIA

Mamy na kogo liczyć!!!

Miło Nam poinformować, że wokół Nas jest wiele wrażliwych i chętnych ludzi niosących pomoc  finansową ,a także swój cenny czas, by dbać o SZKOŁĘ , która pragnie wychowywać  i kształcić  młode  pokolenie w Kiełpinach.

Serdeczne  i ciepłe  DZIĘKUJĘ dla :

Koła ,,Hubertus” z Olsztyna, Ochotniczej Straży Pożarnej z Kiełpin, Firmy ,Ab-Glass”   A. Biedrzycki  z Warszawy, Fundacji  PZU, Jarosława Nisgorskiego z Jelenia, Barbary  i Sławomira Józefowicz z Rynku, państwa Kleist i Loźniewskich, Damiana Fiszer, Urszuli Lóźniewskiej     z Tarczyn, Pawła  Samulewskiego i Elżbiety Drzewińskiej z Lidzbarka oraz  członków Stowarzyszenia   wraz z rodzinami z  Kiełpin: Darii i Jakuba Machujskich, Justyny Szymańskiej,  Ewy Łukaszewskiej, Haliny Skręty,     Anny Malinowskiej, Jolanty Kosman, Joanny Ciesielskiej, Ireny, Filipa i Stanisława Machujskich, Beaty Sikorskiej, Bożeny Büttner-Zakrzewskiej,  Kamilli Skuzy, Zbigniewa Wielgoszyńskiego,  Radosława Rynkiewicza, Stefana Ciesielskiego  i Marka Puczyńskiego.

WSZYSTKIM  DZIĘKUJEMY  ZA SŁOWA OTUCHY  I  WIARĘ , ŻE  POKONAMY  KAŻDĄ TRUDNOŚĆ.

Dyrektor Stowarzyszeniowej Szkoły Podstawowej w Kiełpinach

oraz Zarząd Stowarzyszenia ,,Opoka” z Kiełpin