Udział w konkursach pozaszkolnych Konkursy szkolne Działania różne

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

Udział w konkursach pozaszkolnych

25 kwietnia 2018 r.

KONKURS PLASTYCZNY "SPRZĄCZKI I GUZICZKI Z ORZEŁKIEM ZE RDZY..."

Uczennice klasy VII: Karolina Brzozowska i Oliwia Łukaszewska wzięły udział w 9 edycji konkursu plastycznego "Sprzączki i guziczki z orzełkiem ze rdzy..." zorganzowanym przez IPN.

9 kwietnia 2018 r.

KONKURS PLASTYCZNY "SMOLEŃSK 2010.04.10.10:41"

Uczniowie klasy VI: Paulina Marchlewska. Andżelika Nadolska, Michał Kleist i Szymon Jaroszewski wzięli udział w konkursie plastycznym pod nazwą “Smoleńsk 2010.04.10 10:41″ zorganizowanym przez Międzynarodowa Fundacja na rzecz Kultury, Sztuki i Nauki (IFCAS).

5 marca 2018 r.

KONKURS PLASTYCZNY "ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Orzeł Biały - nasza duma" zorganizowanym przez Kancelarię Senatu. Konkurs organizowany został w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Każda szkoła mogła oddać 3 prace. W naszej szkole prace wykonali: Oliwia Łukaszewska kl. VII, Karolina Brzozowska kl. VII i Szymon Jaroszewski kl. VI.

26 lutego 2018 r.

KONKURS PLASTYCZNY "KATYŃ - PAMIĘTAMY"

Uczniowie klasy VI Michał Kleist i Szymon Jaroszewski wzięli udział w konkursie plastycznym „Katyń-Pamiętamy” zorganziowanym przez Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Olsztynie.