Mamy na kogo liczyć!!! Na ratunek stołówki szkolnej! DZIĘKUJEMY Firma SE-DA KONCERT CHARYTATYWNY ANDRZEJKI PODZIĘKOWANIE KWIATY! ZABAWKI DO PRZEDSZKOLA KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI OZDOBY WIELKANOCNE PIASEK DO PIASKOWNICY MAKULATURA

PODZIĘKOWANIA

Na ratunek stołówki szkolnej!

W naszej szkole koniecznych jest kilka napraw i drobnych remontów. Zaczęliśmy od podłogi w stołówce szkolnej. Chcąc ją naprawić został zdjęty stary, popękany linoleum. Wprawdzie z Urzędu Miasta w Lidzbarku otrzymaliśmy nową wykładzinę, to jednak okazało się, że podloga w stołówce wymaga całkowitej wymiany. Trzeba było rozebrać starą podłogę i zalać na nowo. Chętnych do pracy nie zabrakło.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za pomoc:

Mariuszowi Szymańskiemu  Właścicielowi Zakładu Usług Budowalno – Remontowych z Grądów

Adamowi Ciesielskiemu

Stefanowi Ciesielskiemu

Krzysztofowi Rykaczewskiemu

Tadeuszowi Dąbrowskiemu

Kazimierzowi Mówińskiemu

Markowi Puczyńskiemu

Stanisławowi Machujskiemu

Łukaszowi Machujskiemu

Filipowi Machujskiemu

Sławomirowi Machujskiemu

Arkadiuszowi Paradowskiemu

Piotrowi Dąbrowskiemu

Panu Krzysztofowi Rykaczewskiemu dziękujemy również za wykonanie listew do podłogi.

oraz Zarząd Stowarzyszenia