KONCERT CHARYTATYWNY

17 listopada 2013 r. w kościele p.w. św. Wawrzyńca w Kiełpinach odbył się muzyczny koncert charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Kiełpinach. Koncert poprowadziła Prezes Stowarzyszenia Pani Danuta Ciesielska. Zgodnie z zapowiedzią, wystąpił zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark, który zagrał utwory muzyki klasycznej. Publiczność była pod wielkim wrażeniem koncertu i wspaniałej atmosfery, a wyrazem tego były gromkie brawa dla występujących.

Zebrano kwotę w wysokości 945 zł, która zostanie przeznaczona na działalność Szkoły Podstawowej w Kiełpinach.

Stowarzyszenie  OPOKA, w imieniu uczniów i pracowników szkoły w Kiełpinach składa serdeczne podziękowania: zespołowi za występ, a publiczności za ofiarowane datki.