Udział w konkursach pozaszkolnych Konkursy szkolne Działania różne

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

Konkursy szkolne

9 listopada 2018 r.

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ BOHATER NARODOWY"

W listopadzie, dla klas I-II został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój bohater narodowy”. Nagrody zostały wręczone 9 listopada podczas apelu z okazji Święta Niepodlkegłości. Zwycięzcy konkursu: I miejsce Jakub Grus klasa I, II miejsce Agata Sadowska klasa II, III miejsce Zuzanna Partacz klasa II.

29 października 2018 r.

SZKOLNY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ

W ramach działań edukacyjnych "Rok dla Niepodległej" oraz z okazji nadania naszej szkole imienia Orła Białego pani Zuzanna Cybulska zorganizowała Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej. W klasach IV-VIII uczniowie prezentowali autorskie utwory o tematyce patriotycznej. W poszczególnych klasach zwyciężyli: klasa IV Nikola Dąbrowska, klasa V Karolina Truszczyńska, klasa VII Andżelika Nadolska, klasa VIII Krzysztof Malinowski.

27 kwietnia 2018 r.

KONKURS FOTOGRAFICZNY "SELFIE Z FLGĄ W TLE"

W kwietniu pani Zuzanna Cybulska zorganizowała szkolny konkurs fotograficzny pt.: "Selfie z flagą w tle". Podczas apelu w dn. 27 kwietnia zostały wręczone nagrody.

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce Michał Kleist

II miejsce Nadia Rynkiewicz

III miejsce Kacper Jaroszewski

12 - 14 marca 2018 r.

KONKURS PLASTYCZNY "JA I MOJA MAŁA OJCZYZNA"

Podczas rekolekcji wielkopostnyh, katechetka pani Agnieszka Witkowska zoganizowała konkurs plastyczny pt.: "Ja i moja Mała Ojczyzna". Konkurs odbył sie dwóch kategoriach wiekowych: kl. 0-III i kl. IV-VII.

Laureaci konkursu:

kl. 0-III